edler

Važiuoklės remontas Vilniuje. Patarimai kaip pasirinkti kokybišką autoservisą.

Važiuoklės remontas Vilniuje. Kaip pasirinkti?

Domina paslauga važiuoklės remontas Vilniuje? Nežinote ką rinktis?  Ar tai ką rekomendavo bendradarbis, ar žiūrėti bendrus atsiliepimus internete, ar ieškoti pigiausio kainos varianto? Norime pasikalbėti apie svarbiausius bruožus renkantis servisą:

edler
Svarbu, jog būtų naudojama profesionali ir nepasenusi, tvarkinga įranga. Važiuoklės remontas VIlniuje – ypatumai.

Sąžiningo autoserviso požymiai

  • Būtinas viešas kainoraštis su paslaugų kainomis. Šiuo atveju galite pasilyginti kaina skirtinguose autoservisuose ir tokiu atveju orientuotis rinkos kainose ir išvengsite permokėjimo už paslaugas.
  • Atsiliepimai internete, autoservisas turi būti nesunkiai randamas paieškų sistemose. Kiekvienas save gerbiantis autoservisas privalo turėti ir savo asmeninį puslapį su visa reikiama informacija ir kontaktais.
  • Greitas auto detalių tiekimas. Labai svarbu, kad darbai būtų atliekami greitai ir laiku, o greitas auto detalių tiekimas tai užtikrina.
  • Švarios patalpos ir mandagus aptarnavimas. Tikrai nėra būtina, tai jog, nerastumėte nė vienos tepalo balutės, reiktų atsižvelgti aplamai kaip organizuotas servisas, jeigu yra galimybes pažiūrėti kaip laikomi įrankiai, kokie automobiliai atvažiuoja remontuotis, reiktų kad būtų naudojama nauja – patikima automobilių taisymo įranga. Be galo svarbus atsakingas požiūris į klientą.
  • Dalims ir darbams išrašomos sąskaitos faktūros. Kurios reikalingos, jeigu pasitaiko brokas, ar bet kokie kiti nesklandumai. Šiuo atveju jeigu servisas išrašo faktūras, tai parodo, jog dirbama sąžiningai ir mokami mokęsčiai valstybei, nėra apgaudinėjami klientai.

Požymiai autoservisų, kurių reikėtų pasisaugoti

  • Netvarkinga aplinka ir neatsakingas požiūris į klientą. Įsivaizduokite, jeigu serviso meistrai su Jumis, kaip klientu jau nesiskaito. Leiskite atspėti kas būtų, jeigu dėl jų klaidos turėtumėte gedimą ir norėtumėte jį pataisyti? Galime lažintis, jog būtų pasakyta, jog viskas iš serviso pusės yra atlikta gerai ir prašome netrukdyti.
  • Nėra kainoraščio, kainos derinamos po atliktų darbų. Kas yra labai rizikinga, ypač jeigu esate naujas klientas. Neskaitant to, jog negalite pasilyginti kiek mokėtumėte kitam servise už paslaugas,  o čia dar mokėsite greičiausiai 2-3 kart brangiau.
  • Autoservisai kuriuose dirba praktikantai iš profesinių mokyklų, ar labai didelę žmonių kaitą turinčiose servisuose. Tai yra vienas iš indikatorių, jog kažkas yra blogai.

Važiuoklės remontas Vilniuje apibendrinus

Tai yra nemenkas iššūkis, reikalaujantis laiko ir pinigų, kartais net ir praradimų, kol rasite savo patikimą servisą. Patariame naudotis atsiliepimais internete, ar pažįstamų žmonių rekomendacijomis. Vienas iš patikimų Važiuoklės remontas Vilniuje srityje yra EDLER autoservisas, puikiai randamas paieškos sistemose, google sistemoje yra daugybę gerų atsiliepimų.

Rinkoje yra nemenkas kiekis aferistų, kurie į naują, mažai nusimanantį klientą žiūri kaip į aukso puodą, iš kurio galima išspausti kuo daugiau pinigų. Svarbiausia nenukrypti nuo mūsų parodytų atsiliepimų, rekomendacijų ir požymių.

Tekstą patalpino Cantas komanda

Parašykite komentarą