mersas audi bmw

Nauja paslauga – Automobilio tikrinimas prieš perkant!

Automobilio tikrinimas prieš perkant

Ankstesniais mūsų tėvų laikais populiaru būdavo būti visų galų meistru. Tai yra mokėti visus darbus pačiam, kuomet jie tarpusavyje visiškai neturi sąryšio, o kažką samdyti – gėda. Dėja laikai keičiasi. Šiomis dienomis, kuomet esame kaip niekad užsiimę , taupome kiekvieną laisvą minutę ir ją norime išnaudoti kuo prasmingiau, fokusuojamės į tam tikrą mūsų specialybę. Ar tai būtų pardavimų vadyba, statyba, programavimo paslaugos ir kt bandome patapti geresniais savo srityje,  Ir be jokios gėdos jausmo samdome specialistus kaip santechnikas, statybininkas ar automobilių tikrinimas prieš perkant.

Dėl to paslauga automobilio tikrinimas prieš perkant yra ganėtinai nauja ir smarkiai populiarėjanti. Pagaliau žmonės suprato, jog būti profesionalu visose srityse nėra tikslo, o geriausiai fokusuotis į vieną tam tikrą nišą, ją išmanyti profesionaliai, ir už gautą atlygį samdyti kitus paslaugų teikėjus.

mersas audi bmw

Kas yra automobilio tikrinimas prieš perkant ir kaip ji vyksta?

  1. Nusistatote savo poreikį pagal galima leisti biudžetą. Kaip pvz galime imti reikalingas sportiškas, komfortabilus automobilis kelionėms, biudžetas 10 tūkst. eurų. Akys kliūva už keletos BMW, MB ir AUDI modelių. Paieškome daugiau informacijos apie jų eksploatacijos kaštus, nuvertėjimą, bendrus atsiliepimus apie modelį ir išsirenkame pagal savo galimybes ir skonį. Kaip pvz BMW 520 d 2012 metų juodas sedanas su automatine pavarų dėže.
  2. Medžiojame skelbimus autopliuse ir kituose tinklapiuose, kuriuose galima rasti automobilių skelbimus.
  3. Radus tinkamą variantą persiunčiame profesionaliems automobilių apžiūros specialistams ir susideriname dėl galimos apžiūros. Galite pasirinkti iš skirtingų opcijų t.y. vykti kartu su tikrintoju į vietą, arba tiesiog pasamdyti tikrintoją, jog jis patikrintų automobilį be Jūsų ir atsiųstų detalią analizę apie automobilio būklę ( defektams nustatyti naudojame tik naujausią įrangą ir profesionalius dažų sluoksnio matuoklius),  diagnostiką, kokie yra skelbime nepaminėti defektai, kokia galutinė kaina. Ir tuomet jau Jūs sprendžiate, ar reikia automobilio ar ne. Dėja kartais pasitaiko ir variantų, kuomet mašina pasitaiko visiškas “laužas” ir pirkti savo klientams jo, net ir už nuderėtą ženklią sumą nerekomenduojame. Geri tikrintojai nenori teršti savo vardo.Beabėjo pasinaudojame visais šaltiniais internete beieškant automobilio istorijos.
  4. Susiderinus tinkantį automobilį, sutikriname dokumentus ir padedame klientams užsipildyti pirkimo – pardavimo sutartį.

Aktuali paslauga

Ypač aktuali paslauga tiems, kurie turi itemptą darbotvarkę, nenusimano automobiliuose. Patikrintas Auto komanda puikiai tvarkosi ir padeda nusipirkti dėvėtą automobilį.

Tekstą parengė Cantas.lt administratorius itmarket

Parašykite komentarą