Dažniausios daromos klaidos vairavimo Egzamine

Visi sutiksite, jog vairavimo teisės yra didelis pranašumas gyvenime, tiek keliaujant, tiek renkantis darbo vietos poziciją, ar buities reikaluose. Tai yra  lyg laisvės pojūtis, apie kurį jau svajoja vos aštuoniolikos metų sulaukę jaunuoliai. Tačiau skubėjimas ir jaunatviškas užsidegimas,  kaip žinia, gali priversti padaryti klaidų. Tad šiandien norime aptarti dažniausias daromas klaidas

Svarbiausi niuansai iš asmeninės patirties:

  • Per daug skubama. Ypatingai žmonės linkę skubėti teorijos egzamine, matyt tai susiję su užsidegimu, kuo greičiau atsižymėti vieną „pliusiuką“ ir pulti laikyti pačio praktinio egzamino Regitroje. O šiuo atidumo trūkumu pasinaudoja žmonės, kurie kuria teorijos egzamino klausimus, kuriuos apkeičia vietoje, o priešdėlis ne pakeičia visą jų esmę. Tad atminkite, kelių eismo taisykles reikia ne tik mokėti atmintinai ( kaip ženklus), tačiau ir jas suprasti!
  • Mažai lankomi vairavimo kursai. Negalime atsakyti, ar tai yra per  didelio pasitikėjimo savimi, ar vairavimo mokyklos išankstinio nurašymo. Profesionali mokymo įstaiga stengiasi pasirinkti instruktorius, kurie turi mokymo pašaukimą ir jie yra laimingi perduodami savo žinias mokiniams. Patarimas būtų paprastas: imkite viską ką Jums duoda, medžiagas, kursus, patarimus. Juk gyvenime ateis laikas, kai juos reikės prisiminti, taip bus lengviau Jums patiems.
  • Taupomi pinigai papildomų vairuotojų kursų sąskaita. Kaip žinote, kiekviena vairavimo mokykla yra įpareigota, jog mokiniai išvažinėtų atitinkamą kiekį valandų kelyje su instruktoriumi. Kiekvienas žmogus yra labai indviduali asmenybė, vienas gali perprasti vairavimo ypatybes vos per keletą užsiėmimų ( taip būna kai žmonės nuo vaikystės būna susipažinę su vairavimu), o kitam žmogui reikia užsakyti papildomas vairavimo valandas. Matyt dėl finansinių priežasčių, ar vėlgi per vertindami savo įgūdžius mokiniai jų nesirenka. To pasekoje daugiau mokama už neišlaikytus egzaminus Regitroje. O jei vistiek ir toliau nesiseka – grįžtama į mokymo įstaigą. Patarimas paprastas, stebėkite save, juk visada yra vairavimo profesionalai kurie gali Jums padėti ir pasakyti Jūsų silpnąsias vietas, ar Jus pasiruošę, ar reikia dar praktikos.

Dar pasitaiko klaidingas požiūris jog vairavimas yra tarsi pramoga. Atminkite, vairuodami jus atsakote tiek už save ( keleivius, jei jų turite) ir aplinkinius žmones. Pramogoms yra skirtos tam tikros vietos, tačiau tai tikrai nėra viešosios gatvės. Gerbkime save ir kitus, griežtai laikykimės KET, taip išvengsime auto įvykių ir saugokime vieni kitus.

Parašykite komentarą