auto nuoma

Ar automobilių nuoma iki savaitės gali būti pigesnė nei tomis dienomis, kurių jums reikia?

Automobilių nuoma yra tai kai išsinuomojate automobilį. Bendrovė, teikianti jums automobilį, tampa automobilių nuomos paslaugų teikėja, o jūs – automobilių nuomininku, kai nuomojate automobilį už tam tikrą mokestį.

Jų daugiausia galima rasti netoli oro uostų ar užimtų miesto rajonų. Internetas keičia automobilių nuomos industriją su įmonėmis, kurios dabar vadinamos internetinėmis automobilių nuomos įmonėmis. Keliautojai gali iš anksto užsisakyti išsinuomotą automobilį internetu bet kurioje pasaulio vietoje tiesiai iš paslaugų teikėjų.

Automobilių nuomos agentūros daugiausia skirtos žmonėms, kuriems automobilis reikalingas trumpam laikui, pavyzdžiui, keliautojams, kurie nėra mieste, žmonėms, kurių automobiliai buvo apgadinti ar sunaikinti. Automobilių nuomos agentūros taip pat gali išsinuomoti sunkvežimius savarankiškai važiuojančiai pramonei.

auto nuoma
auto nuoma

Automobilių nuoma priklauso nuo daugelio sąlygų, kurios skiriasi nuo vienos markės

Transporto priemonė turi būti grąžinama geros būklės ir neturi viršyti maksimalaus nuvažiuoto atstumo, kitaip gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Be to, kai kurios įmonės nustato minimalų transporto priemonės vairuotojo amžių, kuris kai kuriais atvejais siekia 25 metus, net tose šalyse, kur minimalus įstatyminis amžius turėti vairuotojo pažymėjimą yra daug mažesnis. Naujausiomis sąlygomis buvo naudojama GPS technologija, siekiant apriboti maksimalų greitį ar važiavimą į konkrečius regionus.

Automobilių nuoma iki savaitės gali būti pigesnė

Kartais verslo klasės lėktuvo bilietai yra pigesni nei ekonominės klasės bilietai, o kartais savaitės automobilių nuoma yra pigesnė nei dienos nuoma.

Pagrindiniai įvykiai, pvz., darbo dienos savaitgalis, gali išsivystyti automobilio nuomos kaina dideliu greičiu, padidindami kainą stratosferiškai. Tačiau kraštutiniais tokiais atvejais savaitės automobilio nuoma gali būti pigesnė nei automobilio nuoma toms dienoms, kurioms jums to reikia.

(Mes mėgstame naudoti nykščio taisyklę, kuri yra apie 10 eurų per dieną arba 100 eurų per savaitę. Tai kartais bus dvigubai daugiau ir tai taip pat yra normalu. Apskritai, automobilio nuoma, kuri gali kainuoti 20–70 eurų per dieną gali būti daug pigiau išsinuomoti iki savaitės.)

Pavyzdžiai

Čia yra keletas paieškų, kurios buvo atliktos vietos užtemimo savaitgalį, taikant daugybę įmonių tarifų ir kuponų. Tiesą sakant, automobilio mums prireikė tik penkioms dienoms: keturiems važiavimams, vienos reikalams ir automobilio grąžinimui. Dauguma dienos tarifų siekė 70 eurų +, nors dabar buvome arti bet kurios vietos užtemimo kelyje.

Priklausomai nuo nuomojamo laiko trukmės, dienos tarifai svyravo nuo 31 eurų iki 65 eurų. Tiesą sakant, savaitės norma dienos normą davė 45,6% pigiau nei įprasta dienos norma (be savaitės kainodaros).

Patinka, kaip pigiau išsinuomoti butą mėnesiui, palyginti su diena? Lygiai taip.
Iš viso savaitės nuoma galiausiai buvo 22,7% pigesnė ir sutaupė 75,67 eurų, palyginti su tuo, kiek kainavo nuoma toms dienoms, kai mums to prireikė.

Svarbu nepamiršti

Vienintelis dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad kai kurios automobilių nuomos agentūros gali nustatyti ankstyvą grąžinimo mokestį (kartais ne visada), tačiau jei sutaupoma taip drastiškai, gali būti verta valgyti išlaidas.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis sitandgo.lt informacija.

Parašykite komentarą