automobilių pervežimas iš europos

Automobilių parvežimas iš Europos – nauda klientui

Vis dažniau rinka diktuoja naujas sąlygas ir įpročius. Dar prieš 5-erius metus dažnas lietuvis pirkdavo jau parvežtus automobilius iš Europos, o šiuo metu, vartotojai renkasi patys arba su tarpininkų pagalba įsigyti automobilį iš Europos pardavėjo. Bet tokiems sandėriams reikia pasirūpinti ir automobilių parvežimas iš Europos, todėl būtina atkreipti dėmesį, kad jūsų naujas pirkinys pasiektų kiemą saugiai.

automobilių pervežimas iš europos
automobilių pervežimas iš Europos – europalietuva.eu

Automobilio lokacija

Rinkdamiesi nusipirkti automobilį turbūt nepagalvosite, kad pardavėjo lokacija daug reikš pargabenant automobilį iš Europos, bet realybė yra kiek kitokia. Prieš užsakydami autotraliuko vietą savo automobiliui, vežėjas teirausis ir lokacijos, kuri dažniausiai lems parvežimo kainą. Patogioje vietoje nupirktas automobilis susilauks ir patrauklesnės kainos.

Automobilio dydis ir būklė

Žinoma autotraukinių vietų skaičius ribotas, todėl jeigu nusprendėte nusipirkti didelį automobilį tai vėl įtakos parvežimo kainą. Kuo didesnis automobilis arba jo būklė taip pat įtakoja kainą. Jeigu automobilis neužsiveda ar yra po eismo įvykio ir savo eiga negali užvažiuoti ant traliuko, tokiu atveju kaina išaugs, nes vežėjui teks atlikti papildomą darbą jį pasikrauti.

Automobilių parvežimas iš Europos – daug pasiūlos

Vežėjų, kas gali parvežti jūsų automobilį rinkoje yra daug, bet atsirinkti tinkamą tampa sunkiau. Derėtų atsižvelgti ar vežėjas yra lankstus laiko atžvilgiu, kad automobilį parvežtų bent per savaitę nuo nupirkimo. Rekomendacijos puikiausias būdas atsirinkti tinkamą vežėją. Turbūt iš draugų ar giminių rato rasite žmogų, kuris galėtų rekomenduoti patikimus automobilių vežėjus iš Europos.

Privatūs vežėjai

Rinkoje atsirado vietos ir privatiems vežėjams. Tie, kurie vyksta į Europą dėl kitų priežasčių ir galime parvežti jūsų automobilį ant platforminių priekabų. Susiradus tokį vežėją tikėtina, kad galite derėtis kainą dėl pervežimo.

Kaip statistika rodo Lietuvoje kiekvienais metais didėja importuotų iš vakarų automobilių skaičius, todėl tendencija išlieka tokia, kad Lietuvos viduje vietinių ar iš perpardavinėtojų perkamas automobilių kiekis mažėja. Turbūt dauguma perkančiųjų automobilį iš Europos galvoja, kad kitataučiai yra geriau išsaugoję automobilius ar nebus paslėptų defektų. Reikia atsižvelgi, kad vidutiniškai automobilių parvežimas iš Europos kainuoja nuo 350€ iki 500€ priklausomai nuo automobilio užimamos vietos, jo būklės ir lokacijos.

 

Tekstą parengė https://www.cantas.lt komanda.

Parašykite komentarą