Automobilio Patikra Pagal VIN

Automobilio Patikra Pagal VIN

Ar pastebėjote, kad kuo toliau , tuo sunkiau nusipirkti tvarkingą naudotą automobilį. Kiek važiuojame žiūrėti automobilių, vis randame kokių nors defektų ir išvaistome nemažai savo brangaus laiko ir žinoma išlaidos dyzeliui ar benzinui. Šiais laikais gali atsirasti nemažai ir blogų pardavėjų, kurie stengsis parduoti jums prastos būklės automobilį, arba slėpti defektus, kad tik uždirbtų didesnį pelną. Mes rekomenduojame visiems perkantiems naudotus automobilius, pasitikrinti juos VIN patikra portale.

Ar apsimoka pasinaudoti šia paslauga?

Jei norite nusipirkti tvarkingą naudotą automobilį, visuomet mes rekomenduojame jį pasitikrinti ir nelikti apgautiems. Gali būti ir tokių pardavėjų, kurie patys nežino automobilių praeities. Taip pat automobilio patikra pagal VIN leis jums lengviau apsispręsti ar jus tikrai domina tas automobilis. Turėdami ataskaitą prieš pirkimą, jums bus lengviau nusiderėti ir automobilio kainą. Ir žinoma, turėsite daug plačios informacijos apie norimą transporto priemonę. Ataskaitoje jūs išvysite, kokia yra tikra automobilio rida. Jei kada nors ji buvo sukta, tuomet pamatysite kuriais metais, ir nuo kokios ridos ji buvo atsukta.

Automobilio Patikra Pagal VIN
Automobilio Patikra Pagal VIN

Nepamirškite, kad ridos gali būti atsuktos, net kelis ar daugiau kartų. Patirtos automobilio avarijos, juk niekas nenori pirkti automobilio kuris turėjo stiprių eismo įvykių. Jei automobilis turėjo stiprius įvykius, ir patiems nėra saugu juo važinėtis. Tad išvysite patirtas avarijas, kuriais metais jos buvo, kokia žala buvo įvertinta ir kokios kėbulo dalys nukentėjo. Pamatysite automobilių savininkų kitimus, kuriais metais, ir kurioje šalyje ji buvo registruojama. Kartais pardavinėjami ir vogti automobiliai, tad bus patikrinamos viso pasaulio, paieškos bazės. Pasitaiko ir tokių dalykų, kad yra užfiksuoti pardavimai. Tai puiku, kadangi pamatysite kaip automobilis atrodė ankščiau, ir už kokią kainą jis buvo pardavinėjamas.

Kaip vyksta transporto priemonių pirkimai su ataskaita?

Pirkti savo norimas transporto priemones galite net keliais būdais. Pasirinksite kuris jums patogesnis.

  • Pasitikrinkite iš namų – jei transporto priemonė yra nutolusi nuo jūsų lokacijos virš 100 kilometrų, tuomet siūlome ją pasitikrinti iš namų. Pasiskambinkite pardavėjui ir paprašykite, kad jums būtų atsiųstas VIN kodas, su kuriuo galėsite pasitikrinti.
  • Tikrinkite prie pardavėjo – jei jus tikrai sudomino automobilis, tuomet prie pardavėjo įsigykite ataskaitą.  Ir taip sužinosite ar pardavėjas nėra koks nors sukčius ir ar neslepia naudingos informacijos. Turėdami ataskaitą, jums kainą nusiderėti bus kur kas lengviau.

Parašykite komentarą