Krovinių pervežima į Vokietiją iš Vokietijos

Krovinių pervežimas į Vokietiją – vežėjo paieškos

Šiandien prekyba Vokietijos rinka tampa vis lengviau pasiekiama. Parduodamos prekės iš Lietuvos greitai gali pasiekti partnerius iš Europos be jokių apribojimų. Siekiant užtikrinti pastovų prekių judėjimą prekybininkų didžiausias iššūkis yra transportas. Krovinių pervežimas į Vokietiją nereikalauja specifinių reikalavimų ar reguliavimo, tačiau atsirinkti transporto įmonę iš didelės pasiūlos vertėtų.

Krovinių pervežima į Vokietiją iš Vokietijos
Krovinių pervežima į Vokietiją iš Vokietijos

Paieškokite rekomendacijų

Prieš pradėdami dirbti su transporto įmone ir patikėdami jiems savo krovinį, vertėtų pasidomėti apie pačią įmonę. Galite ieškoti draugų rekomendacijų, ieškoti vežėjų įvairiuose forumuose arba susirasti naudojantis paieškos sistemomis. Rinkoje yra tikrai daug vežėjų siūlančių krovinių pervežimą į Vokietiją arba iš Vokietijos. Atkreipkite dėmesį kokias papildomas paslaugas gali jos suteikti.

Krovinių konsolidavimo paslaugos

Šiuo metu labai populiaru ir sąlyginai pigus transportavimo būdas jeigu jūsų krovinys išvyksta iš Lietuvos į Vokietiją jis yra konsoliduojamas transporto įmonės sandėliuose ir kartu su kitais klientų kroviniais išvyksta į Vokietijoje esantį sandėlį, ten kroviniai paskirstomi tolesniam pristatymui gavėjams. Tokia paslauga atpigina transportavimo kaštus, bet pristatymas užtrunka ganėtinai ilgai.

Rinkos pasiūloje mažesnis transportas

Norintiems greičio, vežėjai siūlo krovinių pervežimą mažesniu transportu. Tai transportas, kuris talpina iki 10 euro paletinių krovinių ir gavėją Vokietijoje gali pasiekti per 12-24 valandas. Vežant krovinius su mažesniais krovininiais mikroautobusais dažnai nėra perkrovos sandėliuose, kroviniai važiuoja iš karto pas gavėjus. Tokio pervežimo kaina bus šiek tiek didesnė, bet tai kartais geriau negu užtrukti ilgiau.

Krovinių pervežimas į Vokietiją iš Vokietijos

Standartinių euro padėklo kaina naudojantis vežėjais su krovininiais mikroautobusais prasideda nuo 90 EUR, kaina kinta nuo krovinio išmatavimų, svorio ir pristatomos vietos. Tokia paslauga naudojasi įmonės, kurioms reikia per kuo trumpesnį laiką pristatyti krovinį partneriams, tiekėjams ar pirkėjams.

Užsakymas tokio transporto tampa labai paprastas. Užsakomas transportas atvyksta pas jus paimti krovinio ir po 12-24 valandų pasiekia tiesioginį gavėją. Tai labai naudinga perkantiems prekes iš užsienio tiekėjų.

Kaip ir didelio transporto vežėjai taip ir mažo pasirūpina ir dokumentacija jeigu tik reikia. Taisyklės visiems vienodos, jeigu krovinį reikia išmuitinti ar sutvarkyti kitus dokumentus problemų su tuo nekylą.

 

Rinkdamiesi vežėją įsivertinkite savo poreikius, kad būtų paprasčiau rasti vežėją. Nuspręskite kokį galite skirti pristatymo laiką ir būda. Dažnu atveju su mažo transporto vežėju bendradarbiauti būna lengviau, nes jis yra pagrindinis jūsų krovinio vežėjas. Didieji vežėjai naudojasi ir partnerių paslaugomis, todėl jūsų krovinys gali keliauti iš rankų į rankas kol galiausiai pasieks galutinį gavėją.

Tekstą parengė Cantas komanda

Parašykite komentarą