sąskaita faktūra

Sąskaitų faktūrų išrašymas, kaip palengvinti ir pagreitinti procesą?

Kiekvienas veikiantis verslas įprastai apskaitai tvarkyti naudojasi mokamais sąskaitų faktūrų išrašymo įrankais, žinoma didesniems verslams reikia naudoti ir daugiau funkcijų. Pardavus ar suteikus prekę reikia išrašyti paprastą arba PVM sąskaitą faktūrą. Laisvai pasiekiami mokami įrankiai suteikia daugiau galimybių sekti įmonės finansinę būklę, pavyzdžiui: gautas ir neapmokėtas pajamas, PVM ribos skaičiavimas, klientų duomenų bazė, sandėlio likučių stebėjimas ir t.t.

O ką daryti laisvai samdomiems arba smulkiems verslams? Žinoma galite naudotis tais pačiais įrankiais arba atsisiųsti paprastus šablonus ir juos naudoti. Yra dar lengvesnis ir greitesnis būdas sąskaitų faktūrų išrašymas ir svarbiausias faktorius nemokamai.

sąskaita faktūra
Sąskaita faktūra, sąskaitų išrašymas nemokamai

Lengva administruoti

Kelių mygtukų paspaudimu ir informacijos supildymu gaunate .pdf formatu sąskaitą faktūrą, kurią galima iš kart siųsti klientui arba atsispausdinti.

Jokių registracijų

Bereikalingas laiko gaišimas registruojantis, el.paštų patvirtinimas užima tam laiko.

Pritaikymas mobiliems įrenginiams

Galite būti ir pleže, gimtadienyje ar susitikime, išrašysite sąskaitą faktūrą būdami bet kur, svarbu turėti su savimi telefoną ir internetą.

Visiškai jokių įsipareigojimų

Sąskaitų faktūrų išrašymas nemokamai tai jau pasako, kad jokių mėnesinių ar abonentinių įsipareigojimų nėra. Imate ir naudojatės.

Mokami įrankiai dažniausiai turi planus, bet mažas apimtis turinčius verslus ar laisvai samdomiems darbuotojams nėra tikslo mokėti mėnesinį mokestį už kurį neišnaudosite pusės prieinamų funkcijų. Užtenka pasinaudoti laisvai prieinamais įrankiais internete ir jūs lengvai galite išrašinėti sąskaitas klientams be jokio vargo.

Tinka ir PVM mokėtojams

Esate PVM mokėtojas? Ne bėda. Įrankis yra pritaikytas ir PVM mokėtojams, tiesiog pildydami pasirinkite PVM sąskaitos faktūros išrašymas ir automatiškai bus apskaičiuotos paslaugų ar prekių sumos.

 

Kiekviena įmonė ar laisvai samdomas žmogus siekia optimizuoti  su darbu susijusius kaštus, galbūt tai nėra didelės sumos metuose, tačiau taupyti visuomet verta. Nuspręskite ar mokami įrankiai su daugybė funkcijų, kurių praktiškai nepanaudosite jums atneš naudą už kurią sumokėsite pinigus. Yra daugybė nemokamų įrankių, kurių pagalba lengvai išrašinėsite sąskaitas savo klientams.

 

Tekstą parengė cantas.lt komanda.

Parašykite komentarą