Palaikų parvežimas iš užsienio – sudėtingas ir painus

Artimojo netektis yra skaudi ir traumuojanti, tačiau reikia pripažinti, kad tam tikros detalės gali dar labiau apsunkinti artimojo netektį. Viena jų – mirtis užsienyje. Deja, bet kai kurių artimųjų netenkame ne Lietuvoje, o už jos ribų. Tokiu atveju ne tik kyla sumišimas, bet ir tenka daug paplušėti, kol kūnas sugrąžinamas į šeimą. Tam, kad susigrąžinti mirusio žmogaus palaikus į kitą šalį, reikia ne tik išmanyti įstatymus, bet ir gerai mokėti užsienio kalbą. Dėl to palaikų parvežimas iš užsienio tampa gana sudėtinga, ypač tiems, kurie yra vyresnio amžiaus ir nekalba anglų kalba. Tačiau nusiminti nereikia, kadangi šiais laikais yra daugybė įmonių, galinčių padėti tokiais atvejais. Vienintelis darbas lieka pasirinkti patikimą įmonę ir patikėti šį procesą.

Kaip pasirinkti laidojimo paslaugas?

Laidojimo paslaugos neretai apima ir patį palaikų parvežimą iš užsienio. Visgi galima pastebėti, jog tai nepadeda lengviau pasirinkti įmonės, kuri teikia laidojimo paslaugas. Ką rinktis? Norint tinkamai pasirinkti, svarbu pasidomėti įmonėmis ir sužinoti, kokias paslaugas jos teikia. Tuomet priimti sprendimą – kuri įmonė tiks labiausiai. Nepamirškite, kad svarbu ir atsiliepimai. Nepaisant to, jog laidojant žmogaus kūną yra nedaug laiko, kurį galima skirti papildomiems darbams, tačiau atsiliepimais vis tiek naudinga pasidomėti iš anksto, jog nekiltų nesusipratimų vėliau.

Kas svarbiau: kaina ar kokybė?

Laidojimo paslaugos kainuoja įvairiai, todėl visada galima rasti ir pigesnę kainą. Visgi kokia kaina, tokia ir kokybė. Patariama rinktis ne kainą, o kokybę, tokiu būdu galėsite būti tikri, jog palaikų pervežimas iš užsienio vyks saugiai, o laidojimo namai pasirūpins, kad žmogaus kūnas būtų palaidotas su pagarba ir padės atsisveikinti su artimu žmogumi kaip pridera. Jei norite, kad paslaugų kokybė džiugintų, skirkite didesnį biudžetą. Laidotuvės nekainuoja pigiai, todėl patariama iš anksto taupyti joms. Nepaisant to, kad negalima nuspėti, kada žmogus mirs, reikia pripažinti, jog visi žinome, kas mūsų laukia. Todėl taupyti verta iš anksto, jog nereikėtų vėliau ieškoti, iš kur gauti pinigų.

 

Parašykite komentarą