sąskaitos faktūros

Kaip greitai išrašyti sąskaitas faktūras?

Vykdant verslą reikia vis daugiau patogių įrankių verslo valdymui. Daug laiko galima sutaupyti išrašant sąskaitas faktūras, tokių įrankių pilnas internetas, tačiau reikia atsirinkti vieną geriausių.

Jeigu užsiimate kokia nors veikla, žinoma, pirmiausia Jums reikalingas jos įteisinimas. Tokiu atveju galite būti ramus, kad ta veikla bus ne tik legali, tačiau taip pat ir gausite visas socialines garantijas. Žinoma, įsiteisinus reikia išrašyti sąskaitą faktūrą už paslaugas arba prekes, kadangi tai ir tampa įrodymu VMI, kad esate mokus ir tuo pačiu galite parodyti savo uždarbį.

sąskaitos faktūros
sąskaita faktūra

Sąskaita faktūra patogiam darbui

Jeigu norite išrašyti sąskaitas faktūras labai greitai ir tuo pačiu nesukti dėl to galvos – siūlome naudotis online siūlomomis programomis, kurios gali padėti išrašyti sąskaitą nemokamai. Žinoma, galima tai daryti ir word arba excel pagalba, tačiau tai dažniausiai reikalauja kur kas daugiau laiko, kurio galima skirti kitiems darbams.

Tai aktualu ir tiems, kurie dar visai neseniai pradėjo veiklą, ir tuo pačiu tiems, kuriems jau reikalinga PVM apskaita. Bet kuriuo atveju svarbiausia gera programa, kuri padeda išrašyti sąskaitas ir tuo pačiu apskaitos vedimas tampa labai paprastas ir patogus.

Sąskaitos bei mokesčiai

PVM kodas bei kiti rekvizitai turi būti nurodyti sąskaitoje. Ne veltui verta sąskaitas faktūras išrašyti kuo tiksliau nurodžius rekvizitus, kurie ateityje gali kartotis ir dėl to sąskaitos išrašymas tampa kur kas paprastesnis. Tai padeda ne tik kur kas paprasčiau vesti savo buhalteriją, tačiau taip pat ir sekti pajamas, kurios leis įvertinti savo darbą.

Žinoma, sąskaitų išrašymas dažnai yra malonumas palyginus su mokesčiais, kuriuos reikia mokėti. Tačiau ir čia dažniausiai viskas yra kur kas paprasčiau nei galima pagalvoti. Pirmiausia reikia pasirūpinti, kad būtumėte draustas PSD. Taigi mokėti galite pats arba už Jus gali mokėti kiti. Taip pat reikia nepamiršti deklaruoti pajamas ir tai geriausia daryti balandžio mėnesį. Sumokėkite visus mokesčius VMI ir Sodrai, kurie leis Jums būti ramiu, kad esate socialiai apsaugotas.

Verslą daryti su lengvai prieinamom ir nemokamom programom tampa kur kas lengviau, nes nereikalauja pradinių investicijų prie kažkokios kuriamos vertės, todėl tokių įrankių internete reikia paieškoti daugiau ir nepatikėsite, kaip yra lengva priimti tinkamus sprendimus.

Straipsnį parengė Cantas komanda.

Parašykite komentarą