Atsikratykite nepageidaujamų plaukelių nuo pažastų

Visiškai normalu, kad jūsų plaukai auga pažastų srityje, nes jie natūraliai sulaiko prakaitą ir bakterijas nuo odos. Tačiau, turėdami plaukus pažastyse, galite labai susimąstyti. Tai apriboja jūsų judėjimą ir drabužių spintos pasirinkimą, neleidžia jums jaustis ir atrodyti geriausiai.

Laimei, yra keletas odos procedūrų, kurios gali pašalinti nepageidaujamus pažastų plaukus. Šiame straipsnyje aptarsime visus įmanomus būdus, kurie gali padėti jums atsikratyti nepageidaujamų plaukelių nuo pažastų srities.

Plaukų šalinimas lazeriu – visam gyvenimui

Plaukų šalinimui lazeriu naudojami specialūs lazeriai, skirti pašviesinti pažastų plaukus, todėl jie tampa švelnesni ir mažiau akivaizdūs. Tai gerai tinka žmonėms su tamsiais plaukais ir šviesia oda, nes lazeris gali lengvai aptikti kontrastingo pigmento skirtumą.

Tai gali veiksmingai sumažinti pažastų plaukus su minimaliu skausmu. Šis pojūtis panašus į užfiksuotą guminę juostelę. Tačiau šis metodas gali būti gana brangus, nes norint pasiekti optimalių rezultatų reikia maždaug 6–12 seansų.

Patarimas: kiekvienais metais turite reguliariai atlikti pataisymus, kad jūsų pažastų plaukai neaugtų. Plaukų šalinimas lazeriu Kaune atlieka ypač kokybiškas procedūras.

Skustuvai – pigu ir greita

Skutimasis leidžia jums pašalinti plaukus iš didelių kūno vietų patogiausiu įmanomu būdu, nes tai galima lengvai padaryti po dušu. Dėl šios priežasties jis dažniausiai naudojamas pažastims.

Jis taip pat gali būti naudojamas bikinio srityje, tačiau gali sukelti įaugusius plaukus ir sudirginti po skutimosi. Ir nors tai yra gana neskausmingas metodas, būtina naudoti tinkamus skutimosi kremus, kad būtų sumažinta skutimosi įbrėžimų ir nudegimų rizika.

Skutimasis taip pat yra nebrangus būdas pašalinti plaukus, nes skustuvai yra pigūs ir juos galima pakartotinai naudoti. Tačiau jis pašalina nepageidaujamus plaukus tik odos lygiu, todėl tikėkitės, kad po kelių dienų jie ataugs.

Plaukelių šalinimas pincetu

Plėšimas, dar vadinamas pincetu, pašalina nepageidaujamus pažastų plaukus nuo šaknų. Tai reiškia, kad jis augs daug lėčiau, tačiau daugeliui žmonių tai gali būti labai skausminga. Rekomenduojama ištraukti plaukus jų augimo kryptimi, kad būtų išvengta plaukų folikulų lūžinėjimo ir sudirginimo.

Tačiau prieš pešimą būtinai kruopščiai nuvalykite naudojamus pincetus, kad kuo mažiau kontaktuotų su purvu ir bakterijomis.

Patarimas: Nors pešiojimas taip pat gali būti puikus pasirinkimas norint pašalinti plaukus nuo antakių ir viršutinės lūpos, venkite pešioti dideles kūno vietas, nes tai dažnai sukelia skausmingų įaugusių plaukų atsiradimą.

Specialioji styga

Sriegimas naudoja specialią stygą, kad nepageidaujamus plaukus ištrauktų iš odos. Tai dažnai daro salono specialistai, nes procesas reikalauja kruopštaus tikslumo, kad nesulaužytumėte plaukų folikulų.

Nors dažnai nenaudojami šalinant pažastis, dabar daugelis žmonių pereina prie sriegimo, nes plaukai ataugs maždaug po šešių savaičių. Jis taip pat yra visiškai higieniškas, nes siūlas po naudojimo iškart išmetamas. Be to, tai nėra taip nepatogu ir skausminga kaip pešimas.

Vaškavimas – greitai ir efektyviai

Vaškavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių plaukų šalinimo būdų, nes tai galima padaryti patogiai namuose, naudojant vaškavimo rinkinį arba salone padedant ekspertui.

Tai apima karšto vaško tepimą ant odos, kuri prilimpa prie plaukų ir traukia juos nuo šaknų. Tačiau, skirtingai nei pešimas, jis gali būti naudojamas vienu metu pašalinti daug plaukų, todėl jis labai tinka didelėms kūno vietoms, pvz., pažastims.

Vaškavimas gali būti labai skausmingas, tačiau procedūra yra gana greita ir suteikia plaukams pakankamai laiko prieš augimą.

Patarimas: kadangi vaškas turi prilipti prie plaukų, kad juos pašalintų, pažastų plaukus turėtumėte užauginti bent ketvirtadalio colio ilgio, kad gydymas veiktų.

Depiliacinis kremas – visai be skausmo

Depiliaciniai kremai gali ištirpinti plaukus naudojant chemines medžiagas. Paprastai jis tepamas storais sluoksniais ant odos, kad padengtų visą pažastų sritį. Tada palikite keletą minučių, kol nuplaukite, kad chemikalai turėtų pakankamai laiko nepageidaujamiems plaukams pašalinti.

Tačiau šie kremai pašalina plaukus tik šalia odos, todėl tikėkitės, kad plaukai ataugs daug greičiau. Tai taip pat nėra pats efektyviausias sprendimas žmonėms su storais pažastų plaukais.

Elektros srovės veiksmingumas

FDA patvirtinta elektrolizė yra saugus būdas visam laikui pašalinti visus pažastų plaukus, nes naudojant elektros srovę jis sunaikina plaukų šaknis. Dėl to plaukai nebegali ataugti ir tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurių plaukai stori ar šiurkštūs.

Deja, gydymas užima daug laiko, nes jis skirtas kiekvienai srovei po vieną. Taip pat reikia atlikti keletą sesijų, kad užbaigtumėte procesą, todėl tai labai brangu. Be to, kiekvienam plaukui taikant atsiranda dilgčiojimo pojūtis, tačiau patirto skausmo dydis vis tiek priklauso nuo žmogaus.

Apibendrinant

Naudodami šias plaukų šalinimo procedūras, galite pašalinti nepageidaujamus pažastų plaukus. Tai suteikia jums reikiamą pasitikėjimą dėvėti ir daryti viską, ko norite, nesirūpindami savo išvaizda.

Šaltinis: depiliacijoscentras.lt

Parašykite komentarą