Kokius lubinius šviestuvus rinktis?

Lubiniai šviestuvai – itin geras sprendimas tiems, kurie savo būste norėtų įsirengti tinkamus apšvietimo sprendimus. Geresnė šviesa reikš ne tik geresnį patalpos funkcionalumą, tačiau sukels ir didesnės erdvės jausmą bei, žinoma, prisidės prie jaukesnio vaizdo kūrimo.

lubiniai šviestuvai

Vis dėl to išsirinkti tinkamą šviestuvą nėra toks paprastas dalykas kaip gali pasirodyti, todėl nutarėme parašyti šį straipsnį orientuotą būtent į tai – tinkamo lubinio šviestuvo pasirinkimą.

Ką laikome lubiniais šviestuvais?

Lubiniais šviestuvai yra laikomi tam tikri šviesos sprendimai skirti apšviesti tam tikrą namų erdvę tuomet kai už lango tamsu ar kambaryje yra prieblanda. Pastarieji pasižymi itin tikslinga ir efektyvia šviesa bei, žinoma, suteikia daugiau jaukumo tame kambaryje esantiems žmonėms.

 

Interjero dizaineriai pataria rinktis tokius lubinius šviestuvus kurie kuo puikiausiai tiks prie jūsų interjero stiliaus. Neklausykite internete matomų reklamų, o tiesiog priimkite tokį sprendimą kuris jūsų manymus bus geriausias jūsų namo apšvietimui.

 

Klasikinio interjero stiliui, žinoma, geriausiai pasitarnaus klasikinio modelio šviestuvai, tuo tarpu skandinavišką minimalizmą propaguojantiems žmonėms kur kas geriau rinktis daugiau ryškių dekoracijų turinčius variantus.

 

Kartu lubiniai šviestuvai pasižymi ir praktiniu aspektu – jie kur kas paprasčiau yra tvirtinami tiesiai prie lubų, todėl nereikės rūpintis jų pakabinimu, vietos jiems parūpinimu ir t.t. Žinoma, juos galima įrengti butams ar namams turintiems žemas lubas.

Kaip išsirinkti tinkamą formą ir spalvą savo šviestuvams?

Tik nepagalvokite, jog apsistoję ties tokiu funkcionaliu šviestuvu kaip lubinis variantas, visai vietos neliks pasirinkti mėgstamą dizainą. 

 

Atvirkščiai, kaip tik turėsite pasirinkimą iš galybės spalvų ir dizainų.

 

Aptariame pagrindinius stilius ir kaip pagal juos išsirinkti šviestuvą.

 

Skandinaviškas stilius – čia svarbiausia yra griežtos ir paprastos, tačiau tuo pačiu ir elegantiškos šviestuvo formos. Pakankamai dažnai žmonės renkasi vienos spalvos variantus ar tai būtų juodi ar balti.

 

Vintažinis stilius – čia esmė yra sukurti kuo didesnę spalvinę gamą. Kadaise didelis spalvingumas buvo itin madingas pasirinkimas žmonių tarpe. Dabar, galbūt ne tiek, tačiau vis tiek yra daug “vintage” interjero stiliaus fanų.

 

Prabangus stilius – prabangiame stiliuje dominuoja mediniai akcentai ir laikomasi principo, jog daugiau yra daugiau. Jeigu kažkada pagalvojote apie krištolinį šviestuvą, toks sprendimas bus tikrai geras, kadangi išlaikysite nuostabią interjero nuotaiką.

Papildomi principai šviestuvui išsirinkti

Kaip jau minėjome, kartais išsirinkti galutinį variantą gali būti kiek sudėtinga, vien dėl to, jog pasirinkimo parduotuvėse yra tiek daug. Mes siūlome tai daryti, įvertinus jūsų prioritetus, na ir žinome, patalpos ypatybes.

 

  1. Žemos lubos reikalauja nedidelio, galbūt iš karto prigludusio šviestuvo. Kadangi erdvė ir taip nėra didelė, neverta rizikuoti, jog šviestuvas atimtų jos dar labiau.
  2. Spalvą reikėtų derinti kartu su baldai ir kitomis pagrindinėmis savo interjero detalėmis. Tokiu būdu bus nesudėtingą suderinti šviestuvą.
  3. Didesnėms kambario erdvėms, žinoma, reikėtų šviestuvų variantus kurie gali pasiūlyti stiprią netrukdomą šviesą kuri lengviau pasiektų skirtingas kambario vietas.

 

Pabaigai

 

Straipsnyje aptarėme lubinius šviestuvus. Jie – puikus apšvietimo sprendimas namuose. Jeigu siekiate papildyti savo namus estetika ir funkcionalumu, būtinai juos pasirinkite.

Paruošta pagal elempos.lt informaciją.

Parašykite komentarą