Kaip sukurti harmonija savo namuose?

Nors vienybė ir harmonija gali skambėti panašiai, jie kiekvienas atlieka skirtingus vaidmenis, kaip mes patiriame interjero dizainą. Juos galima apibūdinti taip:

Harmonija yra jausmas, kad visi jūsų dizaino elementai dera tarpusavyje. Jie gali atitikti tą pačią temą, estetinį stilių ar nuotaiką. Svarbus dalykas yra tai, kad kiekvienas atskiras kūrinys atrodo tam tikru būdu susijęs, net jei jis nėra identiškas niekam kitam.

Vienybė reiškia tam tikrų elementų pasikartojimą visame dizaine, nesvarbu, ar tai spalvos, formos ar medžiagos, kad sutelktų išvaizdą.

Šie principai naudojami erdvės sanglaudos jausmui sukurti. Pagalvokite, kaip galite juos įtraukti ne tik į kiekvieną kambarį, bet ir į visą namą. Tiesą sakant, laikytis vienos vieningos estetikos namuose, o ne turėti aiškiai teminius kambarius, yra viena iš priemonių, kurią profesionalūs interjero dizaineriai naudoja norėdami pakelti savo darbą į kitą lygį.

Harmonijos integracija į interjerą

Derinant harmoniją ir vienybę, reikia parodyti panašumą. Štai kodėl mes sakome jums naudoti tas pačias spalvas, modelius, tekstūras, formas ir medžiagas įvairiose erdvės srityse. Pavyzdžiui, monochromatinę spalvų schemą galima pamatyti visose sienų dangose, grindyse, balduose ir tekstilėje.

Jei kyla sunkumų, kad jūsų dizainas jaustųsi harmoningai, rekomenduojame sutelkti dėmesį į vieną elementą kaip į įkvėpimo šaltinį. Pasirinkite ką nors mažo, pavyzdžiui, raštuotą pagalvę ir pasiimkite ją su savimi, kai perkate naudotus odinius baldus ar kitus daiktus. Tada kiekvienu konkrečiu atveju įvertinkite šiuos elementus pagal tai, ar jie gerai veikia kartu.

naudoti odiniai baldai – baldaiska.lt

Vienybė bei harmonija turi būti koncepcijos pagrindu

Gali būti per daug gero. Nors harmonija ir vienybė yra pagrindiniai bet kokio dizaino elementai, per daug jų padarys kambarį nuobodų ir neįdomų. Kad įgautumėte vizualinį susidomėjimą, į savo dizainą turite įtraukti keletą skirtingų elementų.

Pagalvokite apie tai taip: harmonija ir vienybė turėtų būti jūsų dizaino pagrindas. Jie turėtų būti pirmieji ir užimti didžiąją dalį jūsų. Tie akcentiniai vizualinio susidomėjimo elementai turėtų būti laikomi tik kaip paskutiniai prisilietimai. Jie skirti užapvalinti kambarį, o ne palaikyti didžiąją jo dalį.

Tai yra viena sritis, kurioje atsiranda jūsų suvokimo galios. Jei nesate tikri, ar kambaryje nėra pakankamai panašumų, ar per daug, tiesiog ženkite žingsnį atgal. Vienas bandymas apžvelgti visą kambarį jums pasakys, ką jums reikia padaryti.

Pagrindiniai interjero principai

Harmonija ir vienybė yra du pagrindiniai, tačiau dažnai pamirštami interjero dizaino principai. Tiesą sakant, jie atlieka pagrindinį vaidmenį suteikiant jūsų namų kambariams labai reikalingą ramybės ir stabilumo jausmą.

Jie taip pat yra elementai, išskiriantys išskirtinį dizainą iš minios. Turėkite tai omenyje, kai imatės kito didelio projekto.

Apibendrinant

Ar kada nors sąmoningai stengėtės į savo dizainą įtraukti harmoniją ir vienybę? Ar dabar taip padarysi? Pasidalinkite savo argumentais su mumis komentaruose.
Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis baldaiska.lt informacija.

 

Tekstą publikuoja https://www.cantas.lt komanda.

Parašykite komentarą