Pastelinės spalvos avalynėje

Pastelinės spalvos avalynėje

Pastelinių spalvų paletė, kurią mėgsta visos moterys. Įvairios mėlynos, švelnios rožinės, baltos ir geltonos spalvos atspalviai – tai spalvos, kurių jūsų garderobe neturėtų trūkti pavasario ir vasaros sezonu. Mums patinka pastelinės spalvos dėl jų moteriškumo, romantizmo užuominos ir to, kad jos puikiai dera su vasariniu įdegiu.

Basutės su platforma

Tai privaloma įsigyt kiekvienai moteriai vasaros metu. Pastelinio atspalvio sandalai puikiai dera su įvairiais nėriniais ir ažūrinia apdaila, erdviomis suknelėmis ir skaidriais audiniais. Juk vasarą norime, kad mūsų figūra būtų lengva, moteriška ir subtili. Basučių ar sandalų platforma, dar labiau paryškins jūsų figūrą, dėvint vasariškus laisvus rūbus. Klasikinės smėlio spalvos arba pastelinės žalių, rožinių ar mėlynų atspalvių basutės suteiks žavesio jūsų stiliui.

Pasteliniai loaferiai

Loaferiai – dažniausiai kasdien renkamasi avalynė. Ji neįtikėtinai patogi ir puikiai dera prie kelnių, suknelės ar sijono. Todėl šiltesnėms dienoms rekomenduojame rinktis loaferius, pastelinių atspalvių. Galite rinktis šį sezoną itin madingą lankeliu dekoruotą modelį, kuris itin mergaitiškas, arba su ažūrine apdaila, su tokiu deriniu batukai atrodys puikiai. Pastelinius batus galima derinti prie elegantiškų kelnių ir nėriniuoto viršaus . Puikiai atrodysiu renkantis boho stiliaus sukneles .

Klasika – mokasinai

Komplektą su pasteliniais mokasinais galima papildomai „stilizuoti“ pasirinkus odinį diržą. Su mokasinais pasteliniu atspalviu sukursite elegantišką, patogią ir itin madingą stilizaciją. Juo labiau, rožinė yra nauja juoda, ji su trenksmu ir vėl grįžta į madą. Rožinė – tai labiausiai atpažįstama spalva pastelinėje spalvų paletėje.

90’s tėčio sportbačiai

Senovinio stiliaus kedai grįžta į madą, todėl mums labai patinka, kai galime rinktis nesenstančio modelio sportbačius, ypač stilingos pastelinės spalvos. Prie erdvios suknelės nesunkiai derinsite pastelinių atspalvių sportbačius – toks derinys, nepaisant svorio, ūgio ar kitų kūno išmatavimų, padarys sportbačius optiškai lengvus ir subtilius. Pasirinkę pastelinius sportbačius būsite tokia pat moteriška ir stilinga, kaip ir rinkdamiesi, pavyzdžiui, mokasinus. Jei jums rūpi patogūs, prie daugelio drabužių derantys batai, rinkitės baltus sportbačius .

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę moteriškos avalynės. Nuo stilingų sportbačių, mokasinų, pusbačių, iki aukštakulnių, balerinų ir šlepečių. Kiekviena čia ras sau tinkamą modelį, dizainą ir spalvą.

Parašykite komentarą