Akmens masės plytelės – sukurkite pasaką namuose

Linea įmonė siūlo pasinerti į namų grožį. Kokiu būdu? Įvairių plytelių kolekcijos, mozaika, parketlentės, akmens masės plytelės,  fasadai, kiliminė danga, pvc danga ir kitos prekės padės pakeisti bet kokių namų interjerą ar eksterjerą. Čia siūlomos kolekcijos yra išskirtinės. Kiekviena jų atsirado neatsitiktinai. Jos turi savo istoriją, gimimo priežastį ir procesą, turi savo privalumų ir atranda savo gerbėjų.

Užtenka apsilankyti svetainėje ar salone ir pasigrožėti turimu asortimentu, pasvajoti, kuris pasiūlymas prigytų Jūsų norimoje ardvėje.

 

Linea akmens masės plytelės, tai ypač aukštos kokybės, unikalių sprendimų ir kūrybos projektas.  Nepriklausomai nuo to, ar tai akmens masės plytelės, ar kitokia grindų danga, ji gali pakeisti absoliučiai visą vaizdą. Gali vizualiai padidinti erdvę, suteikti jai jaukumo, išskirtinumo, prabangos. Gali puikiai derėti su kita grindų ar sienų danga ir sukurti harmoniją.

Kiekvienas atras savo favoritą, tačiau šiandien norime Jus supažindinti su unikalia kolekcija, mėgstantiems prabangą, išskirtinumą ir ypatingą grožį.

Tai „Les Bijoux de Rex“ akmens masės plytelės.

Tai plytelių kolekcija, įkvėpta labai retų ir prabangių marmurų, kuriuos galima lyginti su tikrais meno kūriniais. Išraiškingos plytelės paliks stiprų įspūdį, kuris neleis atitraukti akių nuo šių tapybiškų plytelių. Kolekcijoje rasite ne tik išraiškingų marmuro raštų, bet ir ramesnių, kiek dažniau pasitaikančių Calacatta, bei Onyx efekto plytelių. Didelis matmenų pasirinkimas leis kiekvienam išsirinkti sau tinkamas.

Kodėl akmens masės plytelės?

Tai itin populiarus pasirinkimas, mat pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, kokybe. Dažniau būna be glazūros.  Galimi įvairių spalvų, raštų, formų ir tekstūrų sprendimai, stilizuotų augalų, odos, medienos ar kaulo imitacijos.  Sakoma, jog akmens masės plytelės yra drąsiausios. Jos nebijo šalčio, karščio, temperatūrų svyravimų, drėgmės, dūžių ir kitokios mechaninės trinties. Būtent todėl akmens masės plytelės tinka ir viešoms, dažnai lankomoms vietoms, kuriose nuolat vyksta veiksmas. Viešbutis, prekybos centras, kavinė ir t.t.

Apsilankykite mūsų salone ir mes padėsime Jums išspręsti visus klausimus, susijusius su interjeru. Tiek, kiek yra mūsų galiose, tiek bus atiduota Jums. Todėl drąsiai pasikalbėkime ir

Parašykite komentarą